Konzultanty obchodních rizik

Do našeho obchodně-poradenského týmu hledáme nové spolupracovníky pro celou Českou republiku. Preferované oblasti: Praha, Severní Čechy, Jižní Čechy a Jižní Morava.

Náplň práce:

*  reprezentování společnosti
*  vyhledávání nových klientů a péče o klienty stávající
*  příprava a vedení obchodních jednání
*  identifikace potřeb zákazníka v oblasti riskmanagementu
*  poskytování konzultací ohledně efektivního řízení pohledávek
*  přímý prodej unikátního systému Minister
*  celkový rozvoj svěřeného regionu
*  administrativní agenda spojená s obchodní pozicí

Požadujeme:

*  SŠ vzdělání – ekonomický přehled výhodou
*  schopnost obchodního jednání na úrovni vedení společnosti
*  samostatnost, komunikativnost a cílevědomost
*  schopnost zaujmout a přesvědčit
*  reprezentativní a profesionální vystupování
*  ochotu cestovat, ŘP sk. B, znalost práce na PC
*  vlastní živnostenský list
*  vlastní automobil

Nabízíme:

*  přátelský tým spolupracovníků
*  motivační platové ohodnocení - fix + provize
*  samostatnou a odpovědnou práci s možností seberealizace
*  možnost odborného rozvoje a vzdělávání
*  důkladné a profesionální zaškolení na produkty a služby
*  dlohodobou perspektivu
*  zvýšení osobního kreditu na trhu práce

Vaše písemné nabídky s životopisem (fotografie není podmínkou, ale potěší) zasílejte, prosím na adresu: kariera@dcgroup.cz