Prověřování osob

 

SYSTÉM MINISTER


Systém MINISTER Vám umožní v daný moment prověřit jakoukoliv fyzickou osobu z ČR. Uživatel má k dispozici během několika sekund aktuální informaci o exekucích, insolvenci a dluzích.

  • Patří mezi Vaše zákazníky fyzické osoby – nepodnikatelé a živnostníci?
  • Jste schopni tyto osoby identifikovat (znáte jejich datum narození nebo rodné číslo)?
  • Potřebujete mít včas informace o tom, kdo na sebe právě vyhlásil osobní bankrot (podal návrh na oddlužení)?
  • Potřebujete takto prověřovat a monitorovat své zaměstnance? Pokud jste na některou z těchto otázek odpověděli ano,

pak právě pro Vás je určen systém MINISTER (okamžité prověření osob) a MINISTER MONITORING (monitorování změn u těchto osob).Počet osobních bankrotů stále narůstá! V roce 2015 na sebe vyhlásilo insolvenci již přes 30 000 fyzických osob. 


Co systém prověřuje a jaké informace přináší?

Systém MINISTER přináší aktuální informace o prověřované fyzické osobě z těchto oblastí a zdrojů.

EXEKUCE
Informace o exekucích jsou čerpány z CEE - Centrální evidence exekucí. Jedná se o oficiální registr (rozsáhlou evidenci exekucí) vedený přímo Exekutorskou komorou České republiky.


DLUHY
Unikátní databáze dlužníků obsahující přes 315 tisíc záznamů, která je denně aktualizována. Jedná se o databázi pohledávek, které byly za danou osobou vymáhány prostřednictvím naší společnosti.


INSOLVENCE
Informace o insolvenci prověřované osoby (tzv. osobní bankrot) jsou monitorovány z Insolvenčního rejstříku.
Jaké výhody Vám přináší prověřování pomocí systému MINISTER?

Pomocí systému MINISTER prověříte všechny výše uvedené zdroje současně, pomocí jediného kliknutí.

Úspora času
Pomocí systému MINISTER prověříte všechny výše uvedené zdroje současně, pomocí jediného kliknutí. Systém eviduje historii Vámi prověřovaných osob. Kdykoliv si tedy můžete pomocí jediného stisku tlačítka vybranou osobu znovu prověřit.


Komplexní informační výstup
Výstupy jsou řazeny do logických bloků podle druhu informace (exekuce, dluhy, insolvence). Obsahují veškeré potřebné informace vč. spisových značek.


Úspora nákladů na prověření
Využívání systému MINISTER přináší zvýhodněnou cenu prověřování v CEE (Centrální evidenci exekucí).
Systém MINISTER Vám díky svému modulu MINISTER MONITORING umožňuje automaticky monitorovat změny Insolvenčního rejstříku u vybraných osob. 

Chcete se dovědět více o možnostech automatického monitoringu? Navštivte stránku MINISTER MONITORING nebo kontaktujte naše konzultanty. Kolik tato služba stojí?

Pro informace o ceně přístupu do systému MINISTER nás kontaktujte. Rádi Vám zašleme cenové podmínky.Klient může prověřovat pouze fyzické osoby, od kterých má jejich souhlas.